Po pierwszych warsztatach z cyklu: „Senior na drodze do… bezpieczeństwa!” czas na kolejne!  
 

– Już w czwartek, 21.09, zapraszamy wszystkich powyżej 60 roku życia do Niska (powiat niżański). Spotkamy się w Niżańskim Centrum Kultury, przy ul. Kościuszki 9 w godzinach 11:00–14:00.  
  

– Kolejnego dnia, 22.09, spotykamy się w Zakliczynie (powiat tarnowski). Warsztaty odbędą się w Ratuszu, przy ul. Rynek 1 w godzinach 11:00–14:00.  
 
Spotykamy się także w weekend!  
 
– W sobotę, 23.09, zapraszamy do Jarosławia (powiat jarosławski), w godzinach 11:00–14:00. Spotykamy się w auli Centrum Kultury Akademickiej na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej przy ul. Czarnieckiego 16.  

– Następnego dnia zapraszamy do Głogowa Małopolskiego (powiat rzeszowski). Spotykamy się tam w niedzielę, 24 września, w godzinach 15:00–18:00, w Miejsko Gminnym Domu Kultury przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12.  
 
Warsztaty edukacyjne są częścią ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej, skierowanej do wszystkich osób powyżej 60 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem kierowców, pieszych i rowerzystów. Podczas zajęć, uczestnicy zostaną zaznajomieni m.in. z tematyką zmian fizjologicznych i ich wpływu na zdolności mobilne, prawidłowego stosowania elementów odblaskowych, a także wpływu efektów ubocznych przyjmowania leków na zdolność kierowania pojazdami.  
 
Serdecznie zapraszamy!