Łódź – 30 lipca 2018

W Łodzi oraz Kutnie, odpowiednio 30 i 31 lipca br. w ramach akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” odbyły się warsztaty z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jeszcze w tym tygodniu spotkania w kolejnym województwie – kujawsko-pomorskim, a tu w Bydgoszczy, Toruniu i Płocku.

Kutno – 31 lipca 2018

W Łodzi oraz Kutnie, odpowiednio 30 i 31 lipca br. w ramach akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” odbyły się warsztaty z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jeszcze w tym tygodniu spotkania w kolejnym województwie – kujawsko-pomorskim, a tu w Bydgoszczy, Toruniu i Płocku.

To dobry czas na taką akcję

Bydgoszcz, 1 sierpnia 2018 r., Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury - odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjno-informacyjnej Ministerstwa Infrastruktury i Krajowej Rady BRD, przy współudziale Policji pt. „Senior na drodze. Jestem świadomy - będę bezpieczny”.

Uniwersalne problemy seniorów 60+

2 sierpnia 2018 r. - zgodnie z harmonogramem akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” - odbyło się kolejne tzw. spotkanie warsztatowe. Przypomnijmy organizatorami akcji jest Ministerstwo Infrastruktury oraz Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, przy współudziale Policji. Partnerzy lokalni: „Kamienica Inicjatyw” oraz „Dom Harcerza”.

Jak unikać zagrożeń w ruchu drogowym

3. sierpnia 2018 r., Płock. W ramach akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” odbyło się spotkanie warsztatowe, zorganizowane w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej z siedzibą w Płocku pl. Dąbrowskiego nr 2.

Mówili o bezpieczeństwie na drodze

6. sierpnia 2018 r., Łomży. W ramach akcji „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” odbyło się spotkanie warsztatowe, zorganizowane w Łomży w Domu Pastora przy ul. Krzywe Koło 1.

Było ciekawie i fachowo

7. sierpnia 2018 r., Białymstoku. Trwa ogólnopolska akcja pn. „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny”, organizowana z inicjatywy Ministerstwa Infrastruktury, Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Policji. Czynny udział wzięli partnerzy lokalni: Urząd Miejski w Białymstoku oraz miejskie Centrum Aktywności Społecznej – za co należą się im słowa podziękowania.

Mówiono o bezpiecznych zachowaniach

13. sierpnia 2018 r., Skarżysko-Kamienna. W siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej ul. Słowackiego 25 odbyły się warsztaty akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny”. Organizatorzy: Ministerstwo Infrastruktury, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Drogowego oraz Policja.

Kielce – 14 sierpnia 2018

„Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Kielcach. Zobaczmy się we wtorek 14 sierpnia 2018 roku w Klubie Seniora w Kielcach, ul. Tujowa 2.

Zamość – 23 sierpnia 2018

„Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Zamościu. Zobaczmy się w czwartek 23 sierpnia 2018 roku w Restauracji „Luneta” w Zamościu,  przy ul. Łukasińskiego 2E.

Ostrów Wielkopolski – 4 września 2018

„Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Ostrowie Wielkopolskim. Zobaczmy się we wtorek 4 września 2018 roku w „n klub – sztuka i edukacja” w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Królowej Jadwigi 10.

Opole – 6 września 2018

Warsztaty dla pieszych i rowerzystów 60+ „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Opolu 6 września 2018 roku. Centrum „Senior” w Opolu zaprasza.

Nysa – 7 września 2018

Akcja „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Nysie. Zobaczmy się w piątek 7 września 2018 roku w Dziennym Domu Pobytu, przy ul. Bohaterów Warszawy 28.

Kołobrzeg – 12 września 2018

„Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Kołobrzegu. Zobaczmy się w środę 12 września 2018 roku w Urzędzie Miasta w Kołobrzegu, przy ul. Ratuszowej 13.

Szczecin – 13 września 2018

„Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Szczecinie. Zobaczmy się w czwartek 13 września 2018 roku w Domu Kultury „Słowianin” w Szczecinie, przy ul. Korzeniowskiego 7.

Żagań – 26 września 2018

Warsztaty bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla Seniorów w Żaganiu. Zobaczmy się w środę 26 września 2018 roku w Pałacyku Urzędu Miasta w Żaganiu, przy ul. Jana Pawła II 15.

Gdynia – 15 października 2018

Akcja „Senior na drodze. Jestem świadomy – będę bezpieczny” w Gdyni. Zobaczmy się w poniedziałek 15 października 2018 roku od godz. 9.30 w Centrum Aktywności Seniora w Gdyni (Sala Morska), ul. 3 Maja 27.

© 2018 Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wszelkie prawa zastrzeżone.